Strona główna » Hurtownia Kosmetyczna Media Urody

Hurtownia Kosmetyczna Media Urody

Hurtownia kosmetyczna Media Urody z Łodzi, jest jedną z największych specjalizujących się w sprzedaży kosmetyków i artykułów kosmetycznych oraz higienicznych. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki profesjonalne w możliwie najniższych cenach, dedykowane dla gabinetów kosmetycznych, salonów masażu, salonów odnowy biologicznej i SPA. W naszej ofercie Klienci hurtowi, ale i Klient detaliczny znajdą produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

W swoje ofercie posiadamy szeroki wachlarz akcesoriów kosmetycznych, w tym jednorazowych, niezbędnych do wyposażenia salonów urody, czy gabinetów medycznych. Oferowane produkty skierowane są również do Kobiet ceniących sobie piękno i używających najbardziej wyselekcjonowanych produktów naturalnych, koreańskich, czy azjatyckich. Oferujemy profesjonalne artykuły przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i stóp, czy stylizacji paznokci.

Od początku naszej działalność myślimy przede wszystkim o potrzebach Klientów, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, bez względu na jego wielkość. Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów z zakupionych u nas produktów. Osoby robiące zakupy w naszej hurtowni mogą liczyć na wysoki poziom obsługi i doradztwa. Od wielu lat zdobywamy uznanie wśród wielu zadowolonych kontrahentów. Produkty oferowane przez naszą hurtownię kosmetyczną w Łodzi to produkty nowe, oryginalnie zapakowane, spełniające najwyższe standardy.

Sukces Media Urody oparty jest na tradycyjnych wartościach, takich jak niezawodność, solidność, uprzejmość. Działamy z myślą o klientach naszych Kontrahentów, którzy są dla nas równie ważni jak salony kosmetyczne, gabinety medyczne z którymi współpracujemy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty docierały do Państwa domów i salonów w jak najkrótszym czasie wysyłka w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

W naszej ofercie mamy wszystko czego potrzebujesz.


Przejdź do strony głównej